Witaj!

Znajdujesz się na najstarszej szabloniarni w blogosferze. Wszystko, co tutaj publikujemy jest do Twojej dyspozycji. Pamiętaj jednak, aby przed pobraniem zapoznać się z regulaminem. Jeśli potrzebujesz szablonu możesz przejrzeć naszą galerię, a jeżeli nie znajdziesz odpowiedniego możesz zamówić lub złożyć propozycję. Miłego przeglądania.

Zadaj nam pytanie!

Regulamin

GDY ZAMAWIASZ:
1. Po złożeniu zamówienia dodaj button naszej Szabloniarni na stronie głównej swojego bloga. Możesz dodać też link na stronie głównej swojego bloga tworząc zakładkę "szablon".
2. Zamawiasz pod ostatnią notką i podajesz nick szabloniarki która ma wykonać zamówienie.
3. Nie wykonujemy zamówień w których nie ma jasno podanej szabloniarki, a jest napisane np: szabloniarka jest obojętna. Takich zamówień nie rozpatrujemy.
4. Opisz jak ma wyglądać szablon. 
5. Podaj adres bloga na którym będzie widniał szablon.
6. Nie zamawiaj jednocześnie u kilku szabloniarek i na kilku szabloniarniach.
7. Na znak tego, że przeczytałeś regulamin musisz do zamówienia dodać hasło
powiew wiosny (może się ono zmieniać).
8.Gdy szabloniarka wybierze zamówienia, które wykona napisze tzw. "EDIT" pod swoim najnowszym postem. (Edit to nic innego, jak edycja notki.)
8. Gdy już zamówisz i szablon zostanie wykonany to uszanuj naszą pracę i wstaw go na bloga.


GDY POBIERASZ:
1. Po ustawieniu szablonu jesteś zobowiązany dodać button naszej Szabloniarni na stronie głównej swojego bloga. Możesz dodać też link na stronie głównej swojego bloga tworząc zakładkę "szablon".
2. O pobraniu szablonu informujesz nas w dziale "pobrania". Podajesz tam adres bloga na którym szablon będzie wstawiony oraz link do szablonu który pobierasz.
3. Jeżeli chcesz wstawić szablon który został wykonany na zamówienie to zapytaj zamawiającego o zgodę, a następnie pisząc w pobraniach dopisz czy masz zgodę czy nie ma go na blogu zamawiającej.
4. Do każdego bloga na który pobieracie musimy mieć dostęp.WAŻNE:
1.Nie tolerujemy spamu! Nie używaj wulgaryzmów!
 Dobrze by było chociaż podziękować za zrobiony szablon i wyrazić swoją opinię na temat szablonu. Pamiętaj że ktoś włożył w ten szablon dużo pracy i odrobina wdzięczności należy mu się.
2. Jeżeli masz problemy ze wstawieniem szablonu zajrzyj do zakładki "instrukcja", gdzie jest wyjaśnione jak wstawić szablony naszej Szabloniarni. 
3. Jeśli coś konkretnego nie spodoba Ci się w zamówieniu poinformuj o tym szabloniarkę, która spróbuje to zmienić. 
4. Nie wolno pod żadnym pozorem  - chyba, że zostanie to uzgodnione z wykonawczynią pracy - zmieniać wyglądu szablonu. Jeśli to zrobisz bez pozwolenia, sprawa niezwłocznie zostaje skierowana do władz Blogspota!
5. W przypadku zażaleń itp. piszesz do szefowej szablonownicy, czyli Anusi.
6. Pobierasz szablon w całości albo w ogóle!
7. Jeżeli krytykujesz to uzasadniaj swoją opinię!


Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu. Ostatnia aktualizacja 25.03.2015r. (13:35)

Obserwatorzy

Szablon stworzyła Anusia. Credits: design-seeds, graphical-thoughts, css-tricks.