Witaj!

Znajdujesz się na najstarszej szabloniarni w blogosferze. Wszystko, co tutaj publikujemy jest do Twojej dyspozycji. Pamiętaj jednak, aby przed pobraniem zapoznać się z regulaminem. Jeśli potrzebujesz szablonu możesz przejrzeć naszą galerię, a jeżeli nie znajdziesz odpowiedniego możesz zamówić lub złożyć propozycję. Miłego przeglądania.

Zadaj nam pytanie!

18 sierpnia 2015

[1540-1541] High by the beach

* Uszati * 18.08.2015 * 14:050 * muzyka *

szablony wolne

Nie przyjmuję zamówień.

3 komentarze:

 1. Cześć!
  Obydwa szablony są prześliczne. Jednak ten pierwszy mi się bardziej podoba, ponieważ ma żywszą kolorystykę. Niby też zielony, ale jednak są pomarańczowe elementy, przez co szablon wydaje się być mniej monotonny, inny, ciekawy. No, przynajmniej ja mam takie odczucia.
  Czekam na kolejne Twoje pracę. Chcę je jak najszybciej ocenić.
  Pozdrawiam, karmeeleq.;3

  OdpowiedzUsuń
 2. Szabloniarka: Anusia (za twoją miłość do Teen Wolf'a <333) '
  Hasło: Powiew wiosny
  blog: http://nobody-is-normal.blogspot.com/
  Wygląd; Na blogu znajduje się opowiadanie o oddziale psychiatrycznym, a dokładnie o grupie nastolatków, którzy tam przebywają. Chciałabym aby szablon odzwierciedlał panującą tam atmosferę tajemnicy. Barwy stonowane, odcienie szarego, lekki róż, delikatny morski, obojętnie, ale fajnie by było gdyby był utrzymywany w szrościach. Pole tekstowe proszę aby było białe. Zależy mi na całościowym szablonie i aby zostały w nim zawarte jakieś elementy związane z szpitalem psychiatrycznym. Prosiłabym o umieszczenie na nim Holland Roden, Dylan'a O'brien, Tyler Posey, Crystal Reed i Demi Lovato. Co do ostatniej osoby to niekoniecznie. Mogą być w tle jakieś zapiski od listów, gdyż opowiadanie jest kartkami z pamiętnika ;) Chciałabym aby widniał tytuł bloga, a pod spodem mniejszym druczkiem "Ave atque vale". ;)
  Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone na moją korzyść ;))
  M.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej!
  Oba szablony są na prawdę piękne, jednak ten pierwszy ma to coś w sobie, nie umiem powiedzieć co dokładnie. Możliwe, że to ta kolorystyka, którą uwielbiam. Drugi jest taki lekki, taki lekko mroczny, co mi się w nim podoba.
  Pozdrawiam i czekam na kolejne twoje prace xx

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Szablon stworzyła Anusia. Credits: design-seeds, graphical-thoughts, css-tricks.