Witaj!

Znajdujesz się na najstarszej szabloniarni w blogosferze. Wszystko, co tutaj publikujemy jest do Twojej dyspozycji. Pamiętaj jednak, aby przed pobraniem zapoznać się z regulaminem. Jeśli potrzebujesz szablonu możesz przejrzeć naszą galerię, a jeżeli nie znajdziesz odpowiedniego możesz zamówić lub złożyć propozycję. Miłego przeglądania.

Zadaj nam pytanie!

27 lutego 2015

I'll be gone

 * Rosemond * 27 lutego 2014 * 15:37 * muzyka *

Hej, kociaki!
Pierwszy raz przychodzę do Was bez szablonu - i to nieprzypadkowo. Pomyślałam, że jeśli nie pojawi się żaden prymitywny obrazek, to zwrócicie uwagę na to, co napisałam. A dlaczego to takie ważne?

Już dawno temu przyszła mi myśl o odejściu z Szalonownicy, a ostateczną decyzję podjęłam niedługo później. Powodów było, niestety, bardzo dużo. Nie zamierzam się jednak rozpisywać i tłumaczyć przed Wami. Przyznam się, że mi samej trochę ciężko w to uwierzyć. Półtorej roku spędzone tutaj było wspaniałe i wiele się nauczyłam. Załoga tutaj jest genialna, naprawdę, a z samą Anusią spędziłam godziny na Gg. Chciałabym podziękować całej ekipie za tą atmosferę :3

Oczywiście nie kończę przygody z grafiką, ona się dopiero zaczęła :). Znajdziecie mnie na moim prywatnym blogu, Watch Me Burn, gdzie wykonuję szablony i zamówienia. Mam nadzieję, że będziecie mnie tam odwiedzać i motywować do dalszego graficzenia (wiem, że nie ma takiego słowa). Zamówienia przyjmuję tylko na moim blogu, więc nie składajcie ich tutaj.
Po raz ostatni tutaj piszę: ,,to już wszystko na dziś".

Buziaki ♥

4 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałabym złożyć zamówienie do Caudire :)
  Ogółem prosiłabym o zrobienie szablonu z Dramione, czyli Draco i Hermiony z Harry'ego Pottera dokładniej z czasów, gdy byli w 3 klasie. Szablon ma być w stonowanych kolorach, a najlepiej czarno-biały. Ma posiadać jedną kolumnę, zakładki mają być po lewej stronie. Najlepiej, żeby po na górze po prawej stronie był Draco, a po lewej Hermiona, którzy stoją przed Zakazanym Lasem. A no i jeszcze, żeby czcionką Geogre był napisany nagłówek " Love When We Enemy"
  Oto zdjęcia:
  https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSmJdxbk-NW9zKC1Z7PjojcFSqLRyi-O9-oh36MwIXXe_XJ_piujg
  http://republika.pl/blog_pa_4399105/6395918/tr/23f903311af863d4deea599621d3018f_14_19_0.jpg
  Przepraszam, jeżeli niezbyt szczegółowo opisałam szablon, ale pierwszy raz składam takie zamówienie xd
  Blog:http://dramione-love-when-we-enemy.blogspot.com/
  Kontakt: yukimakirigaya@gmail.com
  Hasło do zamówienia: snowflake
  Z góry dziękuje za przyjęcie zamówienia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasem po prostu trzeba pójść swoją drogą. :) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Coś się kończy i coś się zaczyna.
  Powodzenia w prowadzeniu twojego prywatnego bloga.♥ Oczywiście będę tam często zaglądała, bo uwielbiam twoje szablony i bardzo lubię je oglądać.
  pozdrawiam Blue;)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Szablon stworzyła Anusia. Credits: design-seeds, graphical-thoughts, css-tricks.