Witaj!

Znajdujesz się na najstarszej szabloniarni w blogosferze. Wszystko, co tutaj publikujemy jest do Twojej dyspozycji. Pamiętaj jednak, aby przed pobraniem zapoznać się z regulaminem. Jeśli potrzebujesz szablonu możesz przejrzeć naszą galerię, a jeżeli nie znajdziesz odpowiedniego możesz zamówić lub złożyć propozycję. Miłego przeglądania.

Zadaj nam pytanie!

7 października 2014

Milion wyświetleń

Cześć! Dzisiejszy post jest tym, w którym będziemy świętować milion wyświetleń. Wiem, że obiecywałam dużą notkę na tą okazję, ale niestety obowiązki nam na to nie pozwoliły. W zamian za to przygotowałyśmy coś innego i mamy nadzieję, że zrekompensuje to Wam brak dużej notki. Za pomysł na tą zabawę chciałam podziękować Ruki i dziewczynom, które poświęciły swój czas i pomogły mi z pytaniami. Ale może nim przejdziemy do tego to napiszę kilka słów od siebie. 
Szczerze powiedziawszy zakładając tego bloga nie przeszło mi nawet przez myśl, że kiedyś nadejdzie taki dzień, gdy będziemy świętować milion wyświetleń. Z tego, co wiem jesteśmy pierwszą szabloniarnią na blogspocie, która ma tak wiele wyświetleń. To naprawdę niesamowite i cieszę się bardzo, że dotrwałyśmy do tego momentu. Chciałabym przede wszystkim podziękować Wam, czyli odwiedzającym. To naprawdę wielkie wyróżnienie, że tak wiele osób zechciało zaglądać tutaj i oglądać nasze prace. Dziękujemy za wszystkie komentarze, za które jeszcze nie podziękowałyśmy w różnych powodów, za wszelkie słowa otuchy, gdy było naprawdę ciężko. To, że zechcieliście tyle razy odwiedzić naszego bloga jest niesamowitą sprawą. 
Dziękuję też moim drogim dziewczynom z załogi. Gdybym chciała wymienić wszystko za co chciałabym Wam podziękować to byłaby długa lista. To naprawdę zaszczyt, że mogę być w załodze z tak utalentowanymi osobami, na których pomoc zawsze można liczyć. Dziękuję Wam za włożoną pracę, te wszystkie śliczne szablony, które tutaj opublikowałyście. Gdyby nie Wy i Wasz wkład w tworzenie bloga nie świętowałybyśmy tej notki. Dziękuję. 

A teraz przejdźmy do konkursu.
Na czym polega konkurs? 
Wystarczy kliknąć na powyższy banner, a przeniesie Was do quizu, który składa się z dwudziestu pytań. Pięć osób z najwyższym wynikiem będzie mogło wybrać sobie szabloniarkę, która wykona Wasze zamówienie. 
Jak wziąć udział?
Pod tą notką w komentarzu piszecie: biorę udział w quizie, mój nick to...., oczywiście podajemy swój nick. Ważne, aby nick w komentarzu był taki, jak w quizie. Komentarz należy dodać przed rozwiązaniem quizu, w przeciwnym razie wyniki się nie liczą. Następnie wypełniacie quiz i czekacie na wyniki. Z jednego konta na blogspocie można tylko raz wziąć udział w quizie. Jeśli ktoś zrobi to więcej razy żadne z jego zgłoszeń nie będzie się liczyło.
Ile będzie trwał konkurs?
Quiz będzie trwał do czwartku do godziny 20:00, tutaj będziemy brały pod uwagę czas opublikowanego zgłoszenia w komentarzu. Wszelkie zgłoszenia w komentarzach po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
Coś o wynikach?
Wyniki zostaną ogłoszone w piątek na Facebooku, osoby, których nicki zostaną tam podane muszą napisać na maila: szablonownica@gmail.com W mailu napiszcie którą szabloniarkę wybieracie oraz swój numer gg, aby mogła się ona z Wami skontaktować. Jeżeli będzie kilka osób z takim samym wynikiem w obrębie wygranej piątki to po prostu wylosujemy osoby wygrane spośród tych z takimi samymi wynikami. Wygrywa tylko pięć osób zajmując kolejne miejsca. Osoba, która będzie na pierwszym będzie miała największy wybór w szabloniarkach, ponieważ te poniżej nie mogą wybrać osoby, którą wybrała osoba z wyższym wynikiem. 
Ogólne informacje:
Apeluję o to, aby zamówienia osób wygranych były normalne, nie jakoś szczególnie wymyślne, bo jesteśmy tylko amatorkami, miejcie to na uwadze. Wszelkie pytania kierujcie na aska lub piszcie w komentarzach. Osoby, które biorą kilkakrotnie udział w quizie zostaną zdyskwalifikowane. 
Komentarz zostawia się raz i quiz wypełnia się raz, aby każdy miał równe szanse. Jeśli będziemy mieć przeczucie, że ktoś oszukał to również zostanie zdyskwalifikowany. Lista osób zdyskwalifikowanych będzie publikowana na facebooku, tak samo z listą osób kwalifikujących się.
Powodzenia!
Przykryłam notkę nowej stażystki, przepraszam, ale zapraszam serdecznie na nią, znajduje się poniżej.

35 komentarzy:

 1. Biorę udział w quizie, mój nick to JellyMary.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Biorę udział w quizie, mój nick to Evansik ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć ^^ Ja nie biorę udziału w konkursie,ponieważ nie potrzebuję teraz szablonu,ale chciałam wam pogratulować tego 1 000 000 wyświetleń!To niesamowite osiągnięcie ^^
  Oby tak dalej ^^
  Pozdrawiam ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy ślicznie. :D
   Również pozdrawiam!

   Usuń
 5. Biorę udział w quizie, mój nick to berly.

  OdpowiedzUsuń
 6. Biore udzial w quizie, moj nick to Acrimonia.

  OdpowiedzUsuń
 7. biorę udział w quizie, mój nick to Prim Dale.

  OdpowiedzUsuń
 8. Biorę udział w quizie, mój nick to Karia.

  OdpowiedzUsuń
 9. Biorę udział w quizie, mój nick to Qun.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. Biorę udział. Mój nick to Alice

  OdpowiedzUsuń
 12. Biorę udział. Mój nick to Izzie S.

  OdpowiedzUsuń
 13. Hehe, biorę udział ^^. Nick: Zaczarowana.

  OdpowiedzUsuń
 14. Biorę udział, mój nick to Annabel.

  PS Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eh, 16/20p. Chyba nie jest źle :P

   Usuń
  2. Myślę, że jest nawet bardzo dobrze. :)

   Usuń
 15. Biorę udział, mój nick: Seriously?

  OdpowiedzUsuń
 16. Biorę udział w quizie, mój nick to Lisanthus.

  OdpowiedzUsuń
 17. Biorę udział, mój nick to Kamila Lovato.

  OdpowiedzUsuń
 18. Biorę udział. Mój nick: desertrose

  OdpowiedzUsuń
 19. Biorę udział. Mój nick - Mochiko

  OdpowiedzUsuń
 20. Biorę udział w konkursie. Mój nick - Destiny.

  OdpowiedzUsuń
 21. Chciałabym zamówić szablon :)
  Autorka: Caudire
  Adres bloga: http://opowiadanie-road-to-love.blogspot.com/
  Hasło: Jesień w sercu

  Wygląd szablonu:
  Chciałabym, żeby był on z Kendall Jenner i Harry'm Styles'em. Proszę, aby miał on charakter dosyć spokojny. Kolorami przewodnimi byłyby niebieski i biały z domieszkami szarego :) Fajnie byłoby gdyby na szablonie pojawiło się wiele kwiatów.
  Zdjęcia:
  http://www.crunchize.com/wp-content/uploads/2014/08/kendall-jenner-instagram.jpg
  http://www.lovethispic.com/uploaded_images/49406-Adorable-Harry-Styles.jpg

  OdpowiedzUsuń
 22. biorę udział w konkursie, mój nick; futyers

  OdpowiedzUsuń
 23. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 24. Biorę udział w konkursie. Mój nick: Kinss

  OdpowiedzUsuń
 25. Biorę udział w konkursie
  mój nick: KOT

  OdpowiedzUsuń
 26. gratuluję :)
  dark-ariana-stiles-fanfic.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Szablon stworzyła Anusia. Credits: design-seeds, graphical-thoughts, css-tricks.